Check out høsten’s “Even too good freestyle hair cut”!
Først en titt på long hair kiddie kid:
Han begynte å bli langhåra, minsten.
Men det var inntil frisørtante “tajtte ilje” kom på besøk (Hun er en meget populær “tajtte”, og heter egentlig Silje)
Tattje ilje lekte brombrom med klippemaskina, og var totally med mama herself på idéer, for så å sette igang freestyle haircut.
Klar som et egg for barnehagestart fortheveryfirsttime, fikk minsten beholde den fancy halen i nakken…
…og fotballsveis-inspirerte looken fikk seg en undercut uten vill kvervill.
I følge bildene her kunne jeg skryta fælt av angelboyen vår nå. Men dette var de første 5 minuttene. Etterpå prøvde vi desperat å få ham til å sitte i ro i mammafanget, men da var det myyye mer fristende å skynde seg ned trappa for å bade i badekaret
Ps: Nå står forresten den “snille” tattje ilje på kjøkkenet her og lager taco, i det hun informerer meg: “Veit du. Det er bare 18 uka te jul.. !”
TAKK Silje, den trengte jeg nå, her jeg sitter og nyter siste krampetrekning av sommer. Søstre ass..
Men thanks for superklippen, detta kan du 🙂
Så herlige bilder <3 😀
Benedikte Porsanger: Tusen takk